3 ETAP

 

Przygotowanie umowy.

 

Obustronna akceptacja umowy.

 

Organizacja przejazdu.

 

Formalności wyjazdowe - organizacja testu COVID, przygotowanie zaświadczeń granicznych.

2 ETAP

 

Przedstawienie pasujących zleceń.

 

Wybór zlecenia.

 

Przedstawienie profilu osobie podopiecznej.

 

Decyzja ze strony osoby podopiecznej.


1 ETAP

 

Kontakt z Państwa strony.

 

Wstępna rozmowa.

 

Przesłanie formularza i dokumentów.

 

Określenie preferencji odnośnie zlecenia.

wypełnij formularz aplikacyjny

Zapraszamy na miłą i rzeczową rozmowę

 

Czekamy na Państwa kontakt. Chętnie odpowiemy wyczerpująco na wszelkie pytania. Rozmowa z nami nie przypomina rozmowy z czytającym z kartki telemarketerem, zdajemy sobie sprawę, że każdy jest inny, a głupie pytania dla nas nie istnieją.

Zasady rekrutacji

PRZEDSZKOLE.pl

Kliknij i wypełnij formularz zgłoszeniowy i znajdź pracę dopasowaną do swoich wymagań i kwalifikacji

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

jAk wygląda proces rekrutacji?

Niezależnie od tego, czy rekrutują Państwo na konkretne ogłoszenie czy chcecie Państwo, aby nasz zespół sam dobrał podopiecznych na podstawie Państwa preferencji, proces rekrutacji jest niezwykle prosty i przyjazny.

Do każdego z Państwa podchodzimy indywidualnie, nie rozmawiamy jak maszyny, nie powtarzay nudnych schematów rekrutacyjnych.

1. Pierwszym etapem jest nawiązanie kontaktu - mogą to Państwo zrobić poprzez nasz profil na Facebooku, e-mail, telefon lub formularz kontaktowy na stronie.

2. Po nawiązaniu kontaktu przeprowadzimy z Państwem krótką rozmowę wstępną, w czasie której odpowiemy na Państwa pierwsze pytania i poprosimy o wypełnienie formularza opiekuna i odesłanie wraz ze zdjęciem. Na podstawie formularza tworzymy Pańśtwa profil dla podopiecznego.

3. Po otrzymaniu formularza przeprowadzamy z Państwem rozmowę, podczas której sprawdzamy znajomość języka niemieckiego i przedstawiamy konkretne zlecenia.

4. W przypadku akceptacji, którego z przedstawionych Państwu zleceń, przygotowujemy profil dla podopiecznego, który niezwłocznie wysyłamy.

5. Podopieczny, po otrzymaniu Państwa profilu mają do 3 dni czasu na podjęcie decyzji. W momencie jej otrzymania kontaktujemy się z Państwem, aby przedstawić akceptację lub jej brak.

6. W przypadku akceptacji uzgadniamy z Pańśtwem szczegóły wyjazdu - dokładny termin, przewoźnika oraz prosimy o dane niezbedne do przygotowania umowy. W przypadku braku akceptacji przez podopiecznego, przedstawiamy Państwu kolejne zlecenie.

7. Po otrzymaniu danych formalnych, przygotowujemy Państwa umowę, którą podpisana wysyłamy na Państwa adres mailowy z prośbą o sprawdzenie, wydrukowanie, podpisanie i odesłanie w frmie skanu lub zdjęć na andres mailowy. Oryginał umowy odsyłają Państwo na nasz adres firmowy. Państwa egzeplarz umowy zostaje wysłany niezwłocznie na Pańśtwa adres domowy lub na adres podopiecznych.

8. Po zorganizowaniu przejazdu otrzymują Państwo dane przewoźnika, bilet oraz niezbędne informacje kontaktowe i mogą Państwo spokojnie przygotowywać się do wyjazdu, a opiekę nad Państwem przejmuje nasz koordynator na ternie Niemiec.